سطل زباله اداری استیل ۲۰ لیتری BRASIANA – کد ۴۲۶۲

سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری
سطل زباله شهری گالوانیزه ۷۷۰ لیتری – کد ۲۳۲۰۰۰۵
سپتامبر 30, 2018
سطل زباله اداری براسینا 12 لیتری
سطل زباله اداری استیل ۱۲ لیتری – کد ۲۲۰۰۳۰
سپتامبر 30, 2018

امروزه استفاده از سطل زباله اداری به دلیل مسئله پاکیزه بودن محل کار ، ادارات و سازمان ها بسیار رواج پیدا کرده است . به گونه ای که با رشد صنعت و همچنین علم و فناوری، پاکیزگی یک شهر، از ملزومات آن شهر به حساب می آید.

با رشد جامعه و همچنین رشد فرهنگ مصرف گرایی، میزان مصرف عموم مردم افزایش پیدا کرده است . و مسئله جمع آوری زباله به امری مهم در اجتماع تبدیل شده است .

آنچه که حائز اهمیت است این است که زباله ها حاوی مقادیر بسیار زیادی میکروب هستند که سطل زباله از آن مستثنی نیست.

به همین دلیل سطل های زباله یکی از خطرناک ترین و همچنین در دسترس ترین راه شیوع بیماری های میکروبی است . انتخاب یک سطل زباله مرغوب در جلوگیری از انتقال میکروب ها به محیط خانه و حتی شهر، از اهمیت بالایی برخوردار است.

سطل زباله اداری استیل ۲۰ لیتری BRASIANA   :

شرکت ( براسیانا ) یکی از برترین شرکت های ساخت و تولید سطل زباله به شمار میرود که با ارائه طرح های گوناگون، از جایگاه ویژه ای در بین دوست داران محصولات استیل پیدا کرده است.

دارای کیفیت مناسب

سطل زباله استیل سفید ضد خش این  محصول ، یکی از برترین استیل های موجود بازار بشمار میرود .

ضد خش و ضد لک

همچنین بدنه این محصول از نوع ضد زنگ و استیل نگیر است یا به زبان ساده تر مشکل به جا ماندن دست یا حتی لکه های گوناگون را برطرف کرده است.

ظرفیت مناسب

گنجایش مخزن سطل زباله براسینا مدل ( BLB-121 )، ۲۰ لیتر است با ابعاد ۶۷ ×  ۲۹ سانتی متر می باشد. این حجم با این ابعاد، به خوبی برای خانواده های با جمعیت بالا مناسب است.

دارای بدنه ای با دوام

این سطل زباله از دارای بدنه ی استیل می باشد و براحتی برای استفاده در ادارات،سازمان ها،منزل،پاساژ ها و همچنین گوشه و کنار مترو و فروشگاه ها مناسب میباشد.

دارای سطل داخلی پلاستیکی

همچنین این محصول حاوی یک سطل داخلی میباشد و می توان به راحتی آن را خارج و زباله را تخلیه نمود.

 

براسیانا ، برندی محبوب در زمینه ساخت و تولید سطل های زباله است که به خوبی با ارائه طرح ها متنوع و شیک،نیاز محل های خصوصی و حتی عمومی را برطرف کرده است.همچنین با پوششی بسیار مناسب مانع از انتشار عوامل بیماری زا میشود.

مشخصات فنی سطل زباله اداری براسیانا ۲۰ لیتری :

گنجایش سطل : ۲۰ لیتر

جنس بدنه : استیل ضد خش

جنس سطل داخلی : پلاستیک

ابعاد کلی :  ۶۷ ×  ۲۹ سانتی متر

پدال : ندارد

 

به منظور مشاهده سایر محصولات آستیاگ می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید :

سطل زباله اداری سطل زباله شهری سطل زباله پلاستیکی سطل زباله آشپزخانه سطل زباله فلزی سطل زباله استیل سطل زباله گالوانیزه سطل زباله هوشمند

برای  اطلاع  از قیمت سطل زباله ها با ما تماس بگیرید. جهت تماس با ما با شماره های ۶۶۲۱۴۶۸۹ – ۰۲۱ و ۶۶۲۳۷۷۸۳ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.