سطل زباله اداری استیل ۱۲ لیتری – کد ۲۲۰۰۳۰

سطل زباله اداری 20 لیتری براسیانا
سطل زباله اداری استیل ۲۰ لیتری BRASIANA – کد ۴۲۶۲
سپتامبر 30, 2018
سطل زباله اداری 20 لیتری براسیانا مشکی
سطل زباله اداری ۲۰ لیتری براسیانا مشکی – کد ۴۲۷۶
سپتامبر 30, 2018
سطل زباله اداری براسینا 12 لیتری

سطل زباله اداری دارای انواع مختلفی می باشد و مواد سازنده آن معمولا استیل و یا پلی اتیلن می باشد. تولیدکننده گان سطل زباله اداری با طراحی خاص برای سطل زباله ، آن را زیبا تر تولید کرده اند و سطل زباله ای مناسب ادارات به بازار عرضه شد.

همچنین سطل زباله ها دارای انواع مختلفی هستند که می توان به سطل زباله استیل اشاره کرد . سطل زباله استیل با توجه به قیمت مناسبی که دارد هر اداره قادر به خرید آن هست. قیمت سطل زباله اداری با توجه به اندازه های مختلف فرق می کند و قیمت آن را می توانید با تماس یا از طریق سایت متوجه شوید. فروش سطل زباله اداری به صورت کلی و جزئی است که با خرید کلی آن می توانید از تخقیف آن استفاده کنید و خرید راحت داشته باشید.

سطل زباله اداری

شرکت های مختلفی در زمینه تولید سطل زباله کار میکنند و همه به دنبال جلب رضایت مشتری هستند.اما شرکت brasiana با طراحی های مختلفی که بر روی سطل زباله پیاده کرده است به زیبا سازی ظاهر سطل زباله کمک کرده است . به همین دلیل این محصول تواسنته در مدت کوتاهی توجه مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کند و یکی از پرفروش ترین محصول گردد.

سطل زباله اداری ۱۲ لیتری براسیانا :

همان طور که در بالا اشاره شد ، یکی از انواع سطل زباله اداری براسیانا ، سطل زباله ۱۲ لیتری است. سطل زباله اداری ۱۲ لیتری با ظاهر زیبای خود می تواند در هتلها، ادارات مختلف،دفاتر شرکت ها و بانک ها و… مورد استفاده قرار گیرند. این سطل زباله به دلیل کم حجم بودن فضای زیادی را اشغال نمیکند و این خود یک امتیاز محسوب می شود. این سطل را می توان در کنار های دیوار و گنج ها و کنار ستون ها گذاشت که علاوه بر رفع نیااز به فضا یک زیبای خاصی می بخشد. نکته جالب تر این است است که به دلیل ارتفاع کم می توان آن را در زیر میز ها نیز استفاده نمود.

 برخی از ویژگی های سطل زباله اداری براسیانا :

سطل با گنجایش مناسب

دارای بدنه ای تمام استیل و مقاوم

بسته بندی با ابعاد ۲۹٫۵×۲۹٫۵×۴۱ سانتی متر

 

به منظور مشاهده محصولات آستیاگ می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید :

سطل زباله اداری سطل زباله شهری سطل زباله پلاستیکی سطل زباله آشپزخانه سطل زباله فلزی سطل زباله استیل سطل زباله گالوانیزه سطل زباله هوشمند

 

برای  اطلاع  از قیمت سطل زباله ها با شماره های ۶۶۲۱۴۶۸۹ – ۰۲۱ و ۶۶۲۳۷۷۸۳ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

 

در صورت تمایل از وبلاگ آستیاگ جهت دیدن انواع سطل زباله استفاده نماید.