سطل زباله استیل ۱۲ لیتری با درب آرام بند – کد ۴۳۳۱

سطل زباله استیل 5 لیتری با درب ارام بند
سطل زباله استیل ۵ لیتری با درب آرام بند – کد ۴۳۲۲
اکتبر 6, 2018
سطل زباله استیل 30 لیتری با درب ارام بند
سطل زباله استیل ۳۰ لیتری با درب آرام بند – کد ۴۳۳۵
اکتبر 6, 2018
سطل زباله استیل 12 لیتری با درب ارام بند

سطل زباله استیل ۱۲ لیتری با درب آرام بند ، دارای ظرفیت ۱۲ لیتری می باشد که این ظرفیت برای حجم زباله آشپزخانه ، منازل و ادارات بسیار مناسب می باشد. همچنین استفاده از آن در مدارس و مراکز عمومی با تردد نسبتا زیاد  نیز می تواند مفید واقع شود. بدنه این سطل زباله از جنس استیل ضد خش ، ضد لک می باشد . همچنین درب پلیمری این سطل زباله استیل به گونه ای طراحی شده است که در مقابل ضربه مقاوم می باشد . و حتی در صورت خم کردن آن توسط دست شکسته نمی شود.

در این سطل زباله ، جهت سهولت در باز شدن درب و جلوگیری از انتقال میکروب ها ، یک پدال فلزی مقاوم مخصوص باز کردن سطل زباله با پا تعبیه شده است .  همچنین جهت سهولت در جابجایی این سطل زباله یک دستگیره فلزی در بالای آن قرار داده شده است . شایان ذکر است این سطل زباله استیل دارای یک پمپ داخلی جهت بسته شدن آرام آن می باشد .

این سطل زباله استیل از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و شیک می باشد و با توجه به ابعاد مناسب آن کاملا متناسب با محیط می باشد  و جلوه زیبایی به مکان می دهد و همچنین با توجه ضد لک بودن این سطل زباله همیشه تمیز و شیک به نظر می رسد. قیمت سطل زباله دستشویی استیل آرام بند با توجه به تمامی مزایای آن و عرضه مستقیم این سطل زباله بسیار مناسب می باشد .

ویژگی های سطل زباله استیل ۱۲ لیتری  :

درب با دوام و آرام بند

طراحی درب این سطل زباله طوری می باشد که بعد از باز شدن به آهستگی بسته می شود و از کوبیده شدن درب جلوگیری می نماید.

بدنه ی استیل

وجود بدنه ی استیل ضد خش و ضد لک یکی از ویژگی های بارز این سطل زباله می باشد. که آن را به سطلی با دوام تبدیل نموده است .

ظاهری زیبا و شیک

طراحی زیبا و دلنشین این سطل زباله آن را به سطلی مناسب جهت استفاده در منازل و آشپزخانه های تبدیل نموده است . همچنین از این سطل در ادارات و سازمان ها نیز استفاده می شود .

ابعاد مناسب

ابعاد این سطل زباله طوری است که می تواند مقداری نسبتا کمی زباله را در خود جای دهد و نمیتوان از آن در مراکز پرتردد استفاده نمو د.

 

مشخصات فنی زباله سطل زباله استیل ۱۲ لیتری:

حجم سطل زباله : ۱۲ لیتر
ارتفاع سطل : ۴۱ سانتیمتر
قطر سطل : ۲۶ سانتیمتر
جنس بدنه و درب : استیل مقاوم
نوع درب : آرام بند

 

به منظور مشاهده سایر محصولات آستیاگ می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید :

سطل زباله اداری سطل زباله شهری سطل زباله پلاستیکی سطل زباله آشپزخانه سطل زباله فلزی سطل زباله استیل سطل زباله گالوانیزه سطل زباله هوشمند

برای  اطلاع  از قیمت سطل زباله ها با ما تماس بگیرید. جهت تماس با ما با شماره های ۶۶۲۱۴۶۸۹ – ۰۲۱ و ۶۶۲۳۷۷۸۳ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.