خرید سطل زباله مکانیزه و گالوانیزه

 

سطل زباله گالوانیزه ۲۲۰ لیتری پاندولی – کد ۴۱۷۵

تماس بگیرید
سطل زباله گالوانیزه و مکانیزه با ظرفیت ۲۲۰ لیتر یک سطل زباله شهری می باشد که دارای بدنه ای با

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه – کد ۴۰۳۶

تماس بگیرید
سطل زباله مکانیزه گالوانیزه با بدنه ای از جنس فلز گالوانیز ، یکی از پر کاربردترین سطل زباله های شهری

زیر مخزنی فلزی لوله ای -کد۴۴۰۱

تماس بگیرید

کد محصول :  ۴۴۰۱

زیر مخزنی لوله ای

نوع ورق: ۲ میلیمتری که به شکل ناودانی شکل داده شده است

نوع قوطی: ۲۰*۲۰ که ریل ها را به یکدیگر متصل کرده اند

ترمز:  در جلو ریل قرار دارد

نوع رنگ: الکترواستاتیک

ریل بالا از لوله ۲۲ می باشد که به دورتادور ریل متصل می گردد

جوش از نوع  CO2می باشد.

زیر مخزنی فلزی لوله ای کد ۴۴۰۱ یکی از اجزای مبلمان شهری می باشد که نقش مهمی در زیباسازی خیابان ها و منظم سازی و سازماندهی سطل های زباله شهری دارد. زیر مخزنی فلزی لوله ای با کد ۴۴۰۱  برای قرار گرفتن مخازن زباله گالوانیزه بر روی آن طراحی شده که مورد استفاده برای هر مخزنی با هر ظرفیتی می باشد.

زیر مخزنی فلزی ساده -کد۴۴۰۲

تماس بگیرید

زیرمخزنی ساده

نوع ورق: ۲ میلیمتری که به شکل ناودانی شکل داده شده است

نوع قوطی: ۲۰*۲۰ که ریل ها را به یکدیگر متصل کرده اند

ترمز:  در جلو ریل قرار دارد

نوع رنگ: الکترواستاتیک

جوش از نوع  CO2می باشد.

زیر مخزنی فلزی ساده کد ۴۴۰۲ مناسب جهت ثابت نگهداشتن و استقرار مخزن های زباله چهار چرخ می باشد. این زیر مخزنی دارای شاخک در قسمت زیرین برای نصب کامل به داخل زمین جهت جلوگیری از جابجا شدن زیرمخزنی می باشد. جایگاه مخزن زباله اغلب از جنس با کیفیت ترین و بهترین ورق گالوانیزه تولید می شود.

مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری قوس دار ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۱۷

تماس بگیرید

ابعاد (سانتیمتر):۹۵*۱۲۰*۱۴۰

وزن قابل تحمل (کیلوگرم): ۷۵۰

مخزن زباله فلزی با گنجایش ۱۱۰۰ لیتر مناسب جهت جمع آوری انواع زباله تر و خشک در محیط های شهری ساخته شده از بهترین ورق گالوانیزه مطابق با طراحی روز اروپا ( قوسی شکل)

مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری قوس دار ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۱۷، از جمله مخزن های  زباله گالوانیزه می باشد که جنس آن موجب ماندگاری بالای آن شده است. این مخزن زباله به شکل مکعبی با ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر، عرض ۹۸ سانتی متر، طول ۱۱۲ سانتی متر طراحی شده است. وزن این مخزن زباله ۹۵ کیلوگرم می باشد و تا ۷۵۰ کیلوگرم زباله را تحمل می کند.

مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری قوس دار ورق ۱٫۵ با درب فلزی بارانی ریلی – کد ۴۷۱۶

تماس بگیرید
مخزن زباله گالوانیزه محدب ۱۱۰۰ لیتری از ورق ۱٫۵ میلیمتری ساخته شده که دارای درب و کف قوس دار بوده که از تجمع آب بر روی درب جلوگیری کرده و خروج شیرابه حاصل از زباله و آب ناشی از شستشو به راحتی انجام شود.

مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری چهار گوش ورق ۲ با درب پلاستیکی – کد ۴۷۱۵

تماس بگیرید

مخزنی گالوانیزه که ظرفیت ۱۱۰۰ لیتری دارد و دارای شکلی چهارگوش یا مکعب مستطیل می باشد. مناسب برای جمع آوری انواع زباله تر و خشک می باشد.انتخابی سود مند از جهت مقاومت و حجم قرار گرفتن زباله درون مخزن. این مخزن زباله از ورق  ۲ میلیمتری ساخته و پرداخته شده است که در برار ضربه ، خوردگی ، وزن بالا و … بسیار مقاوم است. مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری چهار گوش ورق ۲ با درب پلاستیکی – کد ۴۷۱۵، با ظاهری صنعتی یکی دیگر از انواع مخازن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری می باشد که با توجه به جنس گالوانیزه از ماندگاری و دوام بالایی برخوردار است. این مخزن زباله به شکل مکعبی طراحی شده و از ابعادی از جمله ارتفاع ۱۳۰ سانتی متر، عرض ۹۵ سانتی متر، طول ۱۲۰ سانتی متر تشکیل شده است.

مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری چهار گوش با ورق ۲ بدون درب – کد ۴۷۱۴

تماس بگیرید
مخزنی گالوانیزه که ظرفیت ۱۱۰۰ لیتری دارد و دارای شکلی چهارگوش یا مکعب مستطیل می باشد. مناسب برای جمع آوری انواع زباله تر و خشک می باشد.انتخابی سود مند از جهت مقاومت و حجم قرار گرفتن زباله درون مخزن. این مخزن زباله از ورق  ۲ میلیمتری ساخته و پرداخته شده است که در برار ضربه ، خوردگی ، وزن بالا و … بسیار مقاوم است

مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری چهار گوش با ورق ۲ با درب فلزی – کد ۴۷۱۴

تماس بگیرید

مخزنی گالوانیزه که ظرفیت ۱۱۰۰ لیتری دارد و دارای شکلی چهارگوش یا مکعب مستطیل می باشد. مناسب برای جمع آوری انواع زباله تر و خشک می باشد.انتخابی سود مند از جهت مقاومت و حجم قرار گرفتن زباله درون مخزن. این مخزن زباله از ورق  ۲ میلیمتری ساخته و پرداخته شده است که در برار ضربه ، خوردگی ، وزن بالا و … بسیار مقاوم است. مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری چهار گوش با ورق ۲ با درب فلزی – کد ۴۷۱۴، با ظاهری صنعتی یکی دیگر از انواع مخزن های  زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری می باشد. این مخزن زباله به شکل مکعبی، با ارتفاع ۱۲۳ سانتی متر، عرض ۹۵ سانتی متر، طول ۱۲۰ سانتی متر طراحی شده است. بدنه این مخزن از جنس گالوانیزه گرم درجه یک و با ضخامت ۲ میلی تهیه شده است.

مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری چهار گوش با ورق ۲ با درب فلزی – کد ۴۷۱۴، با ظاهری صنعتی یکی دیگر از انواع مخزن های  زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری می باشد. این مخزن زباله به شکل مکعبی، با ارتفاع ۱۲۳ سانتی متر، عرض ۹۵ سانتی متر، طول ۱۲۰ سانتی متر طراحی شده است. بدنه این مخزن از جنس گالوانیزه گرم درجه یک و با ضخامت ۲ میلی تهیه شده است.

مخزن زباله فلزی ۱۱۰۰ لیتری مکعبی تمام پرس با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد A4108 – کد ۴۷۱۳

تماس بگیرید

مخزن گالوانیزه چهارگوش (مکعب مستطیل) ۱۱۰۰ لیتری مخزنیست بسیار مقاوم در برابر وزن و ضربه با جابجایی ای با سهولت و آسان که توسط چرخ هایی روان و مقاوم انجام می شود.

انتخابی ایده آل جهت محیط های شهری و روستایی

مخزن زباله فلزی ۱۱۰۰ لیتری مکعبی تمام پرس با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد A4108 – کد ۴۷۱۳، از جمله سطل های زباله گالوانیزه می باشد که از ظرفیت بالایی برخوردار است. این سطل زباله به شکل مکعبی، به ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر، طول ۹۰ سانتی متر، عرض بالای سطل ۱۱۵ سانتی متر و عرض پایین آن ۹۵ سانتی متر می باشد
مخزن زباله فلزی ۱۱۰۰ لیتری مکعبی تمام پرس با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد A4108 – کد ۴۷۱۳، از جمله سطل های زباله گالوانیزه می باشد که از ظرفیت بالایی برخوردار است. این سطل زباله به شکل مکعبی، به ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر، طول ۹۰ سانتی متر، عرض بالای سطل ۱۱۵ سانتی متر و عرض پایین آن ۹۵ سانتی متر می باشد.

مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری قوس دار ورق ۱٫۵ با درب فلزی بارانی ریلی – کد ۴۷۱۲

تماس بگیرید

مخزن زباله گالوانیزه محدب ۷۷۰ لیتری که از ورق محکم وبا استقامت ۱/۵ میلیمتری تهیه شده که درب و کف آن قوس دار بوده که از تجمع مایعات جلوگیری کرده و خروج شیرابه های بوجود آمده از زباله ها و آب حاصل از شستشوی مخزن به سهولت انجام شود. از جمله مخازن گالوانیزه چهارگوش می توان به مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری قوس دار ورق ۱٫۵ با درب فلزی بارانی ریلی – کد ۴۷۱۲ اشاره کرد که از نظر ظرفیت اشغالی کاملاً مطابق مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری قوس دار با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۱۰ می باشد و تنها تفاوت این دو مخزن در درب آنها است.

مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری مکعبی تمام پرس با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۱۱

تماس بگیرید

مخزن گالوانیزه چهارگوش (مکعب مستطیل) ۷۷۰ لیتری مخزنیست ساخته شده از ورق ۱/۵ میلیمتری که پرطرفدار بوده و مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی ، ضربه  و … دارد. جابجایی ان بسیار آسان بوده و رضایت مشتری را به همراه خواخد داشت. از جمله مخازن گالوانیزه مکعب شکل می توان به مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری مکعبی تمام پرس با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۱۱، اشاره کرد که از نظر ظاهری کاملاً مطابق مخزن زباله فلزی ۱۱۰۰ لیتری مکعبی تمام پرس با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد A4108 – کد ۴۷۱۳ می باشد و تنها تفاوت این دو مخزن در ظرفیت اشغالی این دو مخزن است.

مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری قوس دار با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۱۰

تماس بگیرید

مخزن زباله گالوانیزه با گنجایش ۷۷۰ لیتر مناسب جهت جمع آوری انواع زباله تر و خشک در محیط های شهری ساخته شده از بهترین ورق گالوانیزه مطابق با طراحی روز اروپا ( قوسی شکل) مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری قوس دار با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۱۰، از جمله مخزن های  زباله گالوانیزه چهارگوش با ظرفیت بالا می باشد. این مخزن زباله کاملا مطابق با مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری قوس دار ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۱۷ است و تنها تفاوت این دو در ظرفیت اشغالی و ابعاد مخزن می باشد.

مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ با درب پلاستیکی – کد ۴۷۰۹

تماس بگیرید

مخزنی گالوانیزه که ظرفیت ۷۷۰ لیتری دارد و دارای شکلی چهارگوش یا مکعب مستطیل می باشد. مناسب برای جمع آوری انواع زباله تر و خشک می باشد.انتخابی سود مند از جهت مقاومت و حجم قرار گرفتن زباله درون مخزن. این مخزن زباله از ورق  ۱٫۵ میلیمتری ساخته و پرداخته شده است که در برار ضربه ، خوردگی ، وزن بالا و … بسیار مقاوم است. از جمله مخازن گالوانیزه مکعب شکل می توان به مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ با درب پلاستیکی – کد ۴۷۰۹، اشاره کرد که از نظر ظاهری کاملاً مطابق مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری چهار گوش ورق ۲ با درب پلاستیکی – کد ۴۷۱۵ می باشد و تنها تفاوت این دو مخزن در ظرفیت اشغالی آن ها است.

مخزن زباله گالوانیزه ۶۶۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۰۳

تماس بگیرید

مخزن گالوانیزه چهارگوش (مکعب مستطیل) بدون درب، مکانیزه ۶۶۰ لیتری مناسب برای استفاده در محیط های کارگاهی و کارخانه ای. دارای استحکام بالا و تحمل وزن ۵۰۰ کیلوگرم.

مخزن زباله گالوانیزه ۶۶۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۰۳،یکی دیگر از انواع مخزن های گالوانیزه چهارگوش است که دارای خاصیت ضد باکتریال می باشد. همین خاصیت باعث شده که از تجمع باکتری و بوی بد زباله های مرطوب جلوگیری شود. در مورد یکی دیگر از خاصیت های این مخازن می توان به ضد حریق بودن آنها اشاره کرد.

سطل زباله گالوانیزه ۲۲۰ لیتری پاندولی – کد ۴۷۰۱

تماس بگیرید

سطل زباله گالوانیزه GAL 102 از جنس گالوانیزه بوده و دارای ظرفیت بالا جهت جمع آوری زباله می باشد و به علت پاندولی بودن تخلیه مخزن از زباله به آسانی صورت میگیرد .

– دارای گارد U شکل لوله خم شده ۲۰mm  جهت جلوگیری از ضربات احتمالی

– دارای ۲ بر چسب ترافیکی شب نما

– جوشکاری اتصالات با جوش CO2

– تخلیه مخزن بصورت پاندولی چرخشی و بسیار راحت

– پایه ها با رنگ الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده

سطل زباله گالوانیزه ۲۲۰ لیتری پاندولی – کد ۴۷۰۱ از جمله سطل های زباله گالوانیزه است که از پایه U شکل برخوردار می باشد. این سطل زباله به ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر، عرض ۵۱ سانتی متر، طول ۵۳ سانتی متر و با پایه این به ارتفاع ۲۰ سانتی متری در بازار عرضه می باشد.

مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ با درب فلزی – کد ۴۷۰۸

تماس بگیرید
مخزنی گالوانیزه که ظرفیت ۷۷۰ لیتری دارد و دارای شکلی چهارگوش یا مکعب مستطیل می باشد. مناسب برای جمع آوری انواع زباله تر و خشک می باشد.انتخابی سود مند از جهت مقاومت و حجم قرار گرفتن زباله درون مخزن. این مخزن زباله از ورق  ۱٫۵ میلیمتری ساخته و پرداخته شده است که در برار ضربه ، خوردگی ، وزن بالا و … بسیار مقاوم است.

مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۰۷

تماس بگیرید

مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۰۷

مخزن گالوانیزه چهارگوش (مکعب مستطیل) بدون درب، مکانیزه ۷۷۰ لیتری مناسب برای استفاده در محیط های کارگاهی و کارخانه ای. دارای استحکام بالا و تحمل وزن ۵۰۰ کیلوگرم.

مخزن زباله گالوانیزه ۶۶۰ لیتری چهارگوش با ورق ۲ با درب – کد ۴۷۰۶

تماس بگیرید
مخزن گالوانیزه چهارگوش (مکعب مستطیل) بدون درب، مکانیزه ۶۶۰ لیتری مناسب برای استفاده در محیط های کارگاهی و کارخانه ای. دارای استحکام بالا و تحمل وزن ۵۰۰ کیلوگرم.

مخزن زباله گالوانیزه ۶۶۰ لیتری چهارگوش با ورق ۲ بدون درب – کد ۴۷۰۵

تماس بگیرید
مخزن گالوانیزه چهارگوش (مکعب مستطیل) بدون درب، مکانیزه ۶۶۰ لیتری مناسب برای استفاده در محیط های کارگاهی و کارخانه ای. دارای استحکام بالا و تحمل وزن ۵۰۰ کیلوگرم.

مخزن زباله گالوانیزه ۶۶۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ با درب – کد ۴۷۰۴

تماس بگیرید
مخزن زباله گالوانیزه ۶۶۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ با درب مخزن گالوانیزه چهارگوش (مکعب مستطیل) بدون درب، مکانیزه ۶۶۰

مخزن زباله گالوانیزه ۶۶۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۰۳

تماس بگیرید

مخزن گالوانیزه چهارگوش (مکعب مستطیل) بدون درب، مکانیزه ۶۶۰ لیتری مناسب برای استفاده در محیط های کارگاهی و کارخانه ای. دارای استحکام بالا و تحمل وزن ۵۰۰ کیلوگرم.

مخزن زباله گالوانیزه ۶۶۰ لیتری چهارگوش با ورق ۱٫۵ بدون درب – کد ۴۷۰۳،یکی دیگر از انواع مخزن های گالوانیزه چهارگوش است که دارای خاصیت ضد باکتریال می باشد. همین خاصیت باعث شده که از تجمع باکتری و بوی بد زباله های مرطوب جلوگیری شود. در مورد یکی دیگر از خاصیت های این مخازن می توان به ضد حریق بودن آنها اشاره کرد.

سطل زباله گالوانیزه ۲۴۰ لیتری – کد ۴۷۰۲

تماس بگیرید

سطل گالوانیزه با ظرفیت ۲۴۰ لیتری ساخته شده از بهترین ورق گالوانیزه به ضخامت ۱٫۵ میلیمتر وبوده و  جهت بالاتر بردن مقامت سطل زباله در مقابل ضربه در قسمت های بالا ، زیر چرخ و کنار سطل زباله پروفیل استفاده گردیده است.

– دارای دو چرخ به قطر ۲۰cm  پیچ و مهره ای

– دارای گارد U شکل لوله خم شده ۲۰mm  جهت جلوگیری از ضربات احتمالی

– دارای ۲ بر چسب ترافیکی شب نما

– جوشکاری اتصالات با جوش CO2

سطل زباله گالوانیزه ۲۴۰ لیتری – کد ۴۷۰۲ از جمله سطل های زباله گالوانیزه چرخ دار می باشد که وجه تشابه زیادی با سطل گالوانیزه ۲۲۰ لیتری دارد. این سطل زباله به ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر، عرض ۵۰ سانتی متر، طول ۵۰ سانتی متر و با چرخ هایی به قطر ۲۰ سانتی متری در بازار عرضه می شود.

سطل زباله گالوانیزه ۲۲۰ لیتری پاندولی – کد ۴۷۰۱

تماس بگیرید

سطل زباله گالوانیزه GAL 102 از جنس گالوانیزه بوده و دارای ظرفیت بالا جهت جمع آوری زباله می باشد و به علت پاندولی بودن تخلیه مخزن از زباله به آسانی صورت میگیرد .

– دارای گارد U شکل لوله خم شده ۲۰mm  جهت جلوگیری از ضربات احتمالی

– دارای ۲ بر چسب ترافیکی شب نما

– جوشکاری اتصالات با جوش CO2

– تخلیه مخزن بصورت پاندولی چرخشی و بسیار راحت

– پایه ها با رنگ الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده

سطل زباله گالوانیزه ۲۲۰ لیتری پاندولی – کد ۴۷۰۱ از جمله سطل های زباله گالوانیزه است که از پایه U شکل برخوردار می باشد. این سطل زباله گالوانیزه به ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر، عرض ۵۱ سانتی متر، طول ۵۳ سانتی متر و با پایه به ارتفاع ۲۰ سانتی متری می رسد.

        خرید اینترنتی انواع سطل زباله گالوانیزه را می توانید در فروشگاه اینترنتی آستیاگ انجام دهید. تولید سطل زباله گالوانیزه با ظرفیت های مختلف انجام می شود و مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود، سطل آشغال مناسب را انتخاب و خریداری نمایند. تمامی محصولات با قیمت مناسب عرضه می شود و در مدت زمان کوتاه ارسال خواهد شد.

برای  اطلاع  از قیمت سطل زباله ها با شماره های ۶۶۲۱۴۶۸۹ – ۰۲۱ و ۶۶۲۳۷۷۸۳ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

سطل زباله مکانیزه چیست؟

سطل زباله مکانیزه یا به عبارتی مخزن مکانیزه از جمله تجهیزات بسیار مهم در جهت تسریع و بهبود کیفی جمع آوری زباله و پسمانده ها از سطح کوچه و خیابان ها است.

این سطل های مکانیزه در جهت بهداشت و آسایش شهروندان طراحی شده که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وجود سطل مکانیزه به تعداد کافی در سطح کوچه و خیابان بر سلامت، کیفیت بهداشت، سلامت روانی و حتی فرهنگی جامعه بسیار موثر خواهد بود.

سطل زباله مکانیزه توسط ماشین های حمل زباله تخلیه می شوند که نیازی به نیروی انسانی در جهت جابجایی زباله و مخازن نیست. این شیوه موجب عدم آلودگی، تسریع در جمع آوری زباله و حفظ سلامت ماموران بهداشت می شود.

دانش و فناوری ایرانی در تولید سطل زباله مکانیزه گالوانیزه موفق عمل کرده است که به کمک این نوع سطل، زباله ها به شیوه آسان تری جمع آوری می شوند.

 

 

سطل زباله مکانیزه و انواع آن :

  • این مخازن چرخدار هستند. ۴ چرخ گردان که موجب تسهیل و راحتی در جابجایی مخزن می گردند.
  • جاری نشدن شیرابه زباله ها در خیابان که منشا میکروب و بوی نامطبوع هستند.
  • جلوگیری از پاره شدن کیسه های زباله و پخش شدن زباله در خیابان.
  • جمع شدن زباله در مکانی ثابت که جمع آوری آن برای شهروندان و مامور شهرداری آسان تر خواهد بود.
  • استفاده مشترک و همزمان چندین واحد تجاری و یا مسکونی از یک مخزن زباله.
  • جایگاه ثابت موجب تسریع جمع آوری زباله ها می شود.
  • همانطور که گفته شد در این روش سلامت افراد تخلیه کننده زباله بیشتر می شود و دخالت نیروی انسانی در تخلیه به حداقل می رسد.

.

مخزن-زباله-مکانیزه-گالوانیزه-اردبیل-768x576-1

سطل زباله مکانیزه و مشخصات آن :

سطل زباله مکانیکی در حجم های متنوعی همچون ۲۴۰ لیتری، ۷۷۰ لیتری و ۱۱۰۰ لیتری تولید می شود. حجم مختلف سطل زباله مکانیزه با توجه به موقعیت و حجم زباله تولید شده در طول شبانه روز خریداری و در محل مدنظر نصب می شود.

سطل زباله مکانیزه دارای دریچه ای است که به کمک آن میتوان شیرابه را تخلیه کرده و سطل را شستشو داد. همچنین این سطل مجهز است به چرخ های ترمز دار گردان با قطر ۲۰۰ میلیمتر که در هنگام تخلیه کمک بسیاری می کند.

بدنه این مخازن از ورق گالوانیزه تولید شده است که ضخامتی ۲ میلیمتری و مستحکم دارد. قطعات به کار رفته در سطل زباله مکانیزه پرسی هستند که موجب استحکام، مقاومت و طول عمر بیشتر می شود.

پوشش گالوانیزه این سطل در مقابل سرما، گرما، نور خورشید و آتش سوزی تغییر شکل نمیدهد و نیز در رطوبت و زیر باران زنگ نمی زند. بنابراین محصولی تمام عیار برای جمع آوری زباله در کوچه و خیابان است.

به منظور بهینه شدن شکل ظاهری مخزن مکانیزه، از روش متال فرمینگ استفاده شده است یعنی شکل دهی فلز به کمک قالب پرس. این شیوه باعث کاهش وزن، افزایش مقاومت در برابر ضربات و غیره می شود.

در این سطل مکانیزه، تمامی قطعات و شاسی بجز چرخ ها گالوانیزه و مستطیلی شکل هستند که ارتفاع آن، ۸۰ سانتی متر است.

کفی سطل زباله مکانیزه پرسی است که موجب استحکام و زیبایی بیشتر سطل می شود.

گارد دو منظوره نیز در بدنه سطل تعبیه شده است که از یک سو موجب استحکام سطل شده و از جهت دیگر این امکان را فراهم می آورد تا شبرنگ ترافیکی در کنج و جلوی مخزن نصب شود به نحوی که آسیب نبیند.

سطل زباله مکانیزه

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه با ورق گالوانیزه به ضخامت حدوداً دو میلیمتر پوشیده شده است. شرکت آستیاگ سطل زباله مکانیزه گالوانیزه ارائه می کند. سطل زباله مکانیزه گالوانیزه درپوش و زیرسطلی دارد. درپوش مانع انتشار رایحه بد به اطراف شده و همچنین مانع ورود آب باران به آن می شود. درپوش مانع می شود حشرات و جانوران دیگر مثل گربه ولگرد به داخل سطل بیایند. این سطلها دریچه تخلیه مایعات در ته خود دارد که باعث پاکیزگی می شود. گالوانیزه بودن آن باعث می شود که این سطلها در برابر تغییرات شدید آب و هوایی مثل سرما و گرما و باران و برف مقاوم باشد. زیرا گالوانیزاسیون مانع زنگ زدگی و پوسیدگی مخزن می شود.

گنجایش و ظرفیت سطل زباله مکانیزه گالوانیزه

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه ظرفیتهای متنوعی دارد. این تنوع به مشتریان کمک می کند که بر  حسب نیاز خود ظرفیت مناسب را انتخاب کنند. سطل زباله مکانیزه قوس دار با ظرفیت ۷۷۰ لیتر پوشش گالوانیزه با ضخامت ۱٫۵ میلیمتر دارد. این سطل مکانیزه چهار چرخ دارد که دو چرخ جلوی آن ترمز دارد. برای خرید سطل زباله مکانیزه ۷۷۰ لیتری با آستیاگ تماس بگیرید.

شاید جالب باشد که این محصول پر مصرف و پر کاربرد نه تنها در کوچه و خیابان بلکه در مدارس، بیمارستان، بوستان ها، مراکز خرید رو باز و دیگر مکان های عمومی، صنعتی و تجاری مشاهده می شود.

سطل زباله مکانیزه با درخواست مشتریان به صورت بدون درب، درب دار با درب پلاستیکی و یا فلزی ارائه می شود. که برای کاهش حضور حشرات و پخش زباله توسط حیوانات بهتر است از نوع درب دار آن سفارش دهید.

سطل زباله مکانیکی در نوع مکعب مستطیل و یا قوسدار ارائه می شود که هر دو در نوع خود پرطرفدار هستند. گیره یا به عبارتی بازو هایی در جوانب سطل وجود دارد که فلزی هستند و با جوش CO2 ست شده اند تا در هنگام جابجایی مستحکم باشند.

شما می توانید بدون نگرانی از جدا شدن بازو ها، این سطل ها را جابجا کنید و به کمک ماشین شهرداری و بدون دخالت نیروی انسانی زباله ها را تخلیه کنید.

 

سطل زباله مکانیزه و تفکیک زباله با کمک آن :

هر روزه به میزان بسیاری به زباله های روی کره زمین افزوده می شود. انسان میتواند با تفکیک و بازیافت زباله به منابع کره زمین کمک کنند. از این رو تفکیک زباله در سطل زباله مکانیزه کمک بسیار شایانی به جامعه بشریت دارد.

سطل های زباله در اندازه ها، شکل ها و رنگ های متنوعی به تولید می رسد که ۱۱۰۰ لیتری از نمونه هایی با گنجایش بالا است. این نوع سطل بهترین نمونه برای دفع موادی همچون کاغذ، پلاستیک و مواد زائد پزشکی است.

با کمک این سطل می توان به تفکیک زباله تر و خشک پرداخت. همچنین سطل ۱۱۰۰ لیتری دارای سنسور حرکتی و پدال هایی پیشرفته تر از نمونه های قبلی است.

سطل زباله مکانیزه

چرخ های متصل به کف سطل مکانیزه زباله دو عدد محرک و دو عدد ترمز دار هستند که در سراشیبی ها این سطل را نگه داشته و مانع از سر خوردن آن می شوند.

قیمت سطل زباله مکانیزه

یکی از دیگر ویژگی های سطل زباله مکانیزه که در بالا به آن اشاره نشد، هماهنگی این مخازن با دیگر تجهیزات خیابانی می باشد. در برخی از پارک و بوستان ها معمولا نیمکت ها را با سطل های زباله شهری ست می کند که موجب زیبایی چندین برابر فضا می شود.

عوامل بسیاری در قیمت سطل زباله مکانیزه تاثیر گذار هستند. قیمت به مواردی همچون نوع ورق استفاده شده، ضخامت شاسی و ضخامت ورق به کار رفته، جنس و نوع قطعات و چرخ ها و تعداد سطل هایی که سفارش می دهید بستگی دارد.

این سطل های گالوانیزه با بالا ترین کیفیت ارائه می شوند. تا سالیان سال در کوچه و خیابان خدمت رسانی داشته باشند و با دوام باشند. قیمت تعیین شده بر این محصولات بسیار مناسب و در صورت خرید عمده مقرون به صرفه خواهد بود.

گنجایش و ظرفیت سطل زباله مکانیزه گالوانیزه

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه ظرفیتهای متنوعی دارد. این تنوع به مشتریان کمک می کند که بر  حسب نیاز خود ظرفیت مناسب را انتخاب کنند. سطل زباله مکانیزه قوس دار با ظرفیت ۷۷۰ لیتر پوشش گالوانیزه با ضخامت ۱٫۵ میلیمتر دارد. این سطل مکانیزه چهار چرخ دارد که دو چرخ جلوی آن ترمز دارد. برای خرید سطل زباله مکانیزه ۷۷۰ لیتری با آستیاگ تماس بگیرید.

 

شکلهای متنوع سطل زباله مکانیزه

سطل زباله مکانیزه ۶۶۰ لیتری با ورق گالوانیزه گرم و با ضخامت ۲ میلیمتر توسط جوش سرتاسری دی اکسید کربن جهت نفوذناپذیری کامل ساخته شده است، و در طرح مکعب، محدب و همچنین قابلیت درب مسطح یا قوس دار با ضخامت ۱ میلیمتر برای استفاده در پارکها، معابر شهری و عمومی، فضای سبز عمومی مراکز آموزشی، موسسات بهداشتی و سلامتی و غیره استفاده می شود.

طراحی خاص سطل زباله مکانیزه ۶۶۰ لیتری برای آسانسازی عملیات تخلیه سطل زباله است.

از آنجا که مقدار زیادی از زباله همه جا تولید می شود، حفظ پاکیزگی و انتقال زباله ها برای تضمین ایمنی و بهداشت در محیط خانه و کار و فضای عمومی توسط وسایل مکانیزه بسیار مهم است. لذا، شرکت آستیاگ سطل زباله مکانیزه ۶۶۰ لیتری گالوانیزه را در اختیار مشتریان گرامی با قیمت مناسب قرار داده است.

 

گالوانیزه گرم و کاربرد آن در سطل زباله مکانیزه

فرق گالوانیزاسیون گرم و سرد این است که در گالوانیزاسیون گرم، یک فرایند الکتریکی و شیمیایی رخ می دهد. ولی در سرد فقط فلز پایه یک لایه فلز روی بر آن زده می شود.

در فرایند گالوانیزاسیون گرم، فلز اصلی در حمام روی مذاب در دمای ۴۴۹ درجه سلسیوس قرار میگیرد تا روی با سطح فلز اصلی تشکیل آلیاژ دهد. این فرایند موجب می شود که سطل زباله مکانیزه در برابر زنگ زدگی و خوردگی در شرایط نامساعد آب و هوایی مقاومت پیدا کند.

 

سطل زباله مکانیزه قابل سفارش

با توجه به این که آستیاگ تابع فناوری روز دنیا است، و از نیروی خبره و حرفه ای استفاده می کند از استانداردهای بالای کیفیت جهت محصولات خود استفاده می کند. همچنین آستیاگ تمام تلاش خود را برای برآورده کردن رضایت مشتری انجام می دهد و می تواند سطل زباله مکانیزه مطابق با سفارش مشتری تولید کند و آرم مشتری می تواند بر محصولات حک شود.

سطل بازیافت به سطلی اطلاق می شود که برای جمع آوری زبال قابل بازیافت، قبل از انتقال به مراکز مخصوص بازیافت و تفکیک پسماند استفاده می شود. سطلهای بازیافت اغلب در اندازه های متنوع برای استفاده داخل و خارج خانه تولید و استفاده می شود. امروزه معمولاً جهت تفکیک پسماند، سطلهای جدایی برای جمع آوری کاغذ، ظروف آلومینیوم، بطریهای شیشه و پلاستیک استفاده می شود.

lazy سطل زباله گالوانیزه و مکانیزه 🗑️

روش تفکیک پسماند در مبدأ و منافع آن

هر روزه بر حجم زباله ای که مردم تولید می کنند افزوده می شود. همین موضوع سبب می شود که نبود مدیریت صحیح پسماندها موجب آلودگی محیط زیست و منابع طبیعی گردد. انتقال غیرصحیح زباله بدون توجه به منافع بازیافت موجب تخریب منابع طبیعی و بدتر شدن آلودگی می شود.

جداسازی درست پسماند یکی از کارآمدترین روشها برای جلوگیری آلودگی محیط زیست است. بازیافت پسماند یکی از مهمترین طریقه های حفظ محیط زیست است.

تفکیک زباله توسط سطل زباله مکانیزه گالوانیزه می تواند به جداسازی زباله و محافظت از محیط زیست کمک بزرگی کند.

کلمه کلیدی: سطل زباله مکانیزه

متا: جهت جلوگیری از آلودگی محیط و تسهیل در جمع آوری زباله ها می توان از سطل زباله مکانیزه استفاده کرد.

انواع سطل زباله مکانیزه و مزایای آن چیست ؟

این مخازن چرخدار هستند. ۴ چرخ گردان که موجب تسهیل و راحتی در جابجایی مخزن می گردند.
جاری نشدن شیرابه زباله ها در خیابان که منشا میکروب و بوی نامطبوع هستند.
جلوگیری از پاره شدن کیسه های زباله و پخش شدن زباله در خیابان.
جمع شدن زباله در مکانی ثابت که جمع آوری آن برای شهروندان و مامور شهرداری آسان تر خواهد بود.
استفاده مشترک و همزمان چندین واحد تجاری و یا مسکونی از یک مخزن زباله.
جایگاه ثابت موجب تسریع جمع آوری زباله ها می شود.
همانطور که گفته شد در این روش سلامت افراد تخلیه کننده زباله بیشتر می شود و دخالت نیروی انسانی در تخلیه به حداقل می رسد.

این سطل ها بخصوص سطل های مکانیزه آستیاگ در بهداشت محیط چه تاثیری دارند؟

این سطل های مکانیزه در جهت بهداشت و آسایش شهروندان طراحی شده که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وجود سطل مکانیزه به تعداد کافی در سطح کوچه و خیابان بر سلامت، کیفیت بهداشت، سلامت روانی و حتی فرهنگی جامعه بسیار موثر خواهد بود.

خرید 100 نوع سطل زباله مکانیزه و گالوانیزه - آستیاگ - ASTIYAG
Satle zobale سطل زباله گالوانیزه و مکانیزه 🗑️

سطل زباله گالوانیزه و مکانیزه ، مخزن زباله صنعتی و شهری - خرید ارزان سطل زباله گالوانیزه - درب بارانی مخزن زباله گالوانیزه آستیاگ ☎️ ۶۶۲۳۷۷۸۳.

Product Brand: آستیاگ

Product Currency: تومان

Product Price: 2000000

Product In-Stock: InStock

امتیازدهی ویرایشگر:
3.97