سطل زباله

سطل زباله چرخدار کجا استفاده میشود ؟

سطل زباله چرخدار

سطل زباله چرخ دار کجا استفاده می شود ؟

سطل زباله ها انواع مختلفی دارند و هر کدام با توجه به ویژگی , ابعاد , متریال و… کاربردهای مختلفی دارند , از انواع سطل زباله ها می توان به نوع چرخ دار این محصول اشاره نمود , از آنجا که برخی از این محصولات از ابعاد بزرگ تری برخوردار هستند بنابرین ظرفیت بیشتری برای قرار گیری زباله داشته و در نتیجه ممکن است حمل و نقل آن کمی دشوار باشد بنابراین وجود چرخ در برخی سطل ها موجب حمل و نقل آسان آن می شود ؛ آیا می دانید سطل زباله چرخ دار کجا استفاده می شود ؟ این سطل ها چه ویژگی هایی دارند ؟  فروشگاه سطل زباله آستیاگ با طرح های مدرن سطل زباله پلاستیکی ، گالوانیزه و استیل در خدمت شماست .  انواع سطل زباله گودبین پلاستیکی  و فلزی ، انواع سطل آشغال چرخدار و ساده و طرح های مکانیزه  مخصوص خانه ، پارک و اداره جات و شرکت ها موجود میباشد  . برای مشاوره ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با :

  • سطل زباله چرخ دار کجا استفاده می شود ؟
  • قیمت سطل زباله های چرخ دار
  • ویژگی سطل زباله های چرخ دار
سطل زباله چرخدار

سطل زباله چرخ دار کجا استفاده می شود ؟

استفاده در محیط های تجاری و صنعتی :

اینکه سطل زباله چرخ دار کجا استفاده می شود ؟ باید گفت یکی از مهم ترین کاربرد آنها برای محیط های تجاری و صنعتی است به این دلیل که در این مکان ها زباله ها در قطعات بزرگ و مقادیر زیاد تولید می شوند , سطل زباله های مورد استفاده در این مکان از حجم بزرگی برخوردار بوده و حمل آن نیز دشوار می باشد بنابراین وجود چرخ در این نوع موجب سهولت در حمل و نقل آن می شود .

استفاده در مجتمع های مسکونی :

 سطل زباله های بزرگ که در مجتمع های  مسکونی مورد استفاده قرار میگیرند نیز به صورت چرخ دار طراحی می شوند , چرخ های به کاررفته در این سطل ها به نگهبان ساختمان برای حمل و نقل حجم زیادی از آشغال به زباله دان کل مجتمع کمک کرده و از طرفی نیز موجب می شود تا کف سطل آشغال در اثر کشیدگی روی زمین ساییده نشود .

استفاده در آزمایشگاه ها و بیمارستان :

زباله های بیمارستانی از خطرناک ترین زباله هاست و در زمان دفع باید تمام نکات بهداشتی و اصولی باید رعایت شود تا مانع از شیوع بیماری  و مشکلات جدید شود , در سطل زباله های  بیمارستانی از مواد پلی اتیلن استفاده می شود  از ویژگی آن می توان به کیفیت و مقاومت بالا اشاره کرد , مخزن زباله های بیمارستانی از با قابلیت تخلیه آسان می باشد از این رو بهداشت بیشتری برای مصرف کنندگان دارند رنگ سطل زباله نشان دهنده نوع زباله است  سطل های بیمارستانی در رنگ های زرد , سبز , آبی و.. همچنین در انواع ساده , چرخ دار و پدال دار تولید می شوند , نوع چرخ دار این سطل ها دارای ابعاد 60 لیتری , 100 لیتری , 120 لیتری , 180 لیتری , 240 لیتری و 360 لیتری هستند .

وزن سطل زباله استیل چرخدار چقدره  ؟ 

استفاده در مراکز آموزشی و تفریحی :

در جواب این سوال که سطل زباله چرخ دار کجا استفاده می شود ؟ نمی توان مراکز آموزشی و تفریحی را از جا انداخت , در این مراکز از سطل زباله های بزرگ پلاستیکی 660 لیتری مکانیزه پلی اتیلن با کیفیت در رنگ های متنوع استفاده می شود این سطل زباله مکانیزه با توجه به ابعادش و حمل بالای زباله باید از چرخ های متحرک و مقاوم استفاده شود رنگ آبی این سطل ها برای دفع زباله های شیشه ای , رنگ سبز برای زباله های پلاستیکی , رنگ قرمز برای زباله های فلزی و رنگ زرد برای جمع آوری زباله های کاغذ قابل بازیافت است . این نوع علاوه بر داشتن چهار چرخ قابلیت تفکیک زباله و قابلیت تخلیه مکانیزه با خودروهای مخصوص را دارد .

استفاده در معابر شهری :

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد سطل زباله چرخ دار استفاده در معابر شهری است این سطل ها معمولا در جای جای شهر قرار گرفته و وظیفه جمع آوری زباله های شهری را دارند , این وسیله بسیار کاربردی از ریختن زباله بر روی زمین جلوگیری کرده و حمل و خالی کردن آن نیز توسط خودروهای مخصوص صورت میگیرد , جنس این نوع اغلب از فلز است این سطل ها چرخ دار هستند و حمل و نقل آسانی دارد در هر دو طرف آنها دسته هایی محکم و مقاوم تعبیه شده است ؛ قیمت این سطل ها به دلیل متریال فلز و اندازه بزرگ بیشتر از دیگر سطل هاست .

قیمت سطل زباله های چرخ دار

قیمت سطل زباله های چرخ دار با توجه به ابعاد , متریال , سایز , کیفیت و برند تولید کننده متفاوت است مشخص است که هر چه سطل بزرگتر باشد و از متریال با کیفیت ساخته شده باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت .

ویژگی سطل زباله های چرخ دار

  • سازگاری با محیط زیست و قابلیت بازیافت
  • تنوع رنگی بالا
  • تنوع در سایز و ابعاد
  • سهولت در تردد و حمل و نقل آسان
  • عدم سایش زیر سطل به دلیل دارا بودن چرخ
  • مقاومت و کیفیت بالا
  • برخی مدل ها دارای درب بوده که از انتشار بوی بد جلوگیری می کند .
خرید سطل زباله گالوانیزه 1100 لیتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *