سطل زباله

بسته بندی صحیح زباله

بسته بندی اصولی زباله

بسته بندی صحیح زباله

اصلی ترین دلیل و اهمیت تفکیک و بسته بندی صحیح زباله این است که وقتی ضایعات از مبدأ تفکیک نشوند با هم ترکیب شده و اکثرشان را دیگر نمی توان بازیافت نمود به عنوان مثال در صورتی که ضایعات پلاستیکی با مواد غذایی و دیگر پسماندهای تر مخلوط شوند دیگر قابل بازیافت نیستند جداسازی زباله ها می تواند به چرخه بازیافت زباله کمک به همین دلیل نیاز است که هر فرد تفکیک زباله تر و خشک را جدی بگیرد ؛ روزانه میزان زیادی زباله در محیط کار , مدرسه , منزل و… که برای جمع آوری آشغال نیاز به کیسه زباله داریم نایلونی که مقاومت بالایی داشته و هنگام جابه جایی پاره نشود . فروشگاه آستیاگ ارائه کننده انواع سطل زباله پلاستیکی ، استیل ، سطل زباله مکانیزه و گالوانیزه با طرح های روز و قیمت دست اول در خدمت شماست  .برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با  :

  • انواع کیسه زباله مناسب بسته بندی
  • بسته بندی صحیح زباله و آشنایی با رنگ های کیسه زباله
  • انواع کیسه های زباله از نظر تولیدی
  • متداول ترین ابعاد کیسه زباله ها
  • برندهای برتر کیسه زباله

خرید سطل زباله پلاستیکی چرخدار پارکی از تولیدی

بسته بندی اصولی زباله

انواع کیسه زباله مناسب بسته بندی

کیسه زباله های درجه یک :

از جمله کیسه زباله ها برای بسته بندی صحیح زباله نوع درجه یک این محصول بوده که از مواد درجه یک تولید شده و مناسب مصارف خانگی و بهداشتی می باشد جنس این کیسه ها شفاف و بدون بو است و به شکل فله ای یا رولی عرضه می شود .

کیسه زباله های درجه دو :

کیسه زباله های درجه دو نسبت به نوع درجه یک این محصول بوی بیشتر و قیمت کمتری دارد اما بوی آن به حدی نیست که نتوان از آن در منزل استفاده نمود .

کیسه زباله های درجه سه :

کیسه زباله های درجه سه از مواد بازیافتی تولید می شوند و بهداشتی نیستند این نوع بیشتر برای مصارف صنعتی کاربرد دارند .

بسته بندی صحیح زباله و آشنایی با مفهوم رنگ های کیسه زباله

کیسه زباله ها در رنگ های مختلف تولید می شوند که با استفاده از هر کیسه و هر رنگ می توان بسته بندی صحیح زباله را انجام داد .

کیسه زباله های شفاف :

کیسه زباله های شفاف برای زباله های سبک و خشک اعم از مقوا , کاغذ و.. استفاده می شوند شفاف بودن این نوع موجب می شود که درون کیسه مشخص شده و تفکیک زباله آسان تر انجام شود .

کیسه زباله های سیاه :

کیسه زباله های سیاه مناسب زباله هایی با وزن بالاست استفاده از این نوع نایلون موجب می شود که محتوای درون کیسه مشخص نباشد .

کیسه زباله های سبز رنگ :

این مدل نایلون ها جزء اقلام تجزیه شونده می باشند ؛ هر چند که ممکن است خود کیسه ها تجزیه نشوند اما زباله هایی که درون آنها ریخته می شود قابلیت تجزیه شدن دارند در این کیسه ها زباله هایی مانند باقی مانده خوراکی ها و میوه ها , باقی مانده مواد غذایی , خاک های فاقد مواد شیمیایی و.. ریخته شده و در جای مناسب قرار گرفته و خود به خود تجزیه می شوند .

کیسه زباله های آبی :

نایلون زباله آب رنگ برای مواد قابل بازیافت مانند فلز , شیشه و… بوده و در درمانگاه ها موادی مانند آمپول , شیشه , قیچی و.. در آن می اندازند .

کیسه زباله های سفید :

این نوع برای دور ریختن زباله های سرویس بهداشتی و دور ریختن سرنگ و سوزن های بیمارستانی کاربرد دارد با این تفاوت که بر روی کیسه ای مخصوص بیمارستان علامت مخصوص آلودگی چاپ می شود .

خرید سطل زباله گالوانیزه مکانیزه از تولید کننده

کیسه زباله های قرمز :

نایلون های زباله قرمز رنگ در مراکز درمانی کاربرد دارند ؛ پسماندهای پاتوژنیکی , مواد عفونی , مواد بیولوژیکی و… دیگر لوازمی که در آزمایشگاه ها مورد استفاده هستند در این نایلون دور ریخته می شوند .

کیسه زباله های زرد :

این نوع نایلون زباله نیز در بیمارستان ها کاربرد داشته و برای دور انداختن مواد شیمیایی , عفونی , مواد سمی و در کل زباله هایی که باید با احتیاط باز شوند کاربرد دارد .

انواع کیسه های زباله از نظر تولیدی

کیسه زباله های بدون بند و بند دار :

نوع بدون بند فاقد بند بوده و همه با آن آشنایی دارندنوع بند دار یک بند در قسمت دهانه خود داشته و موجب می شود تا بتوان از حجم حداکثری کیسه استفاده نمود و از انتشار آلودگی به محیط جلوگیری کرد .

کیسه زباله های برگه ای ورولی :

نوع برگه ای به صورت تا شده روی هم و درون یک بسته بندی پلاستیکی قرار میگیرد وجود پرفراژهای انتهای هر کیسه جداسازی آن را راحت می کند در نوع رولی برگه ها به دور یک بوبین مقوایی رول و در یک لحاف پلاستیکی یا مقوایی بسته بندی می شود این نوع مصرف آسانی دارد .

متداول ترین ابعاد کیسه زباله ها

  • 70*55
  • 90*70
  • 120*80

برندهای برتر کیسه زباله

شرکت های مختلف تولید کننده عمده کیسه زباله به منظور حمایت از محیط زیست به کمک دستگاه های صنعتی و بروز دنیا با تولید انواع کیسه زباله این خدمت را به محیط زیست انجام می دهند از جمله برندهای تولید کننده نایلون زبالع بسته بندی می توان به برند پیلگون , برند لندی , برند بادوک , برند پیام , برند ایری پلاست و برند پنگوئن اشاره کرد .

قیمت سطل زباله استیل اداری چنده  ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *