مجله آستیاگ

مزایای صندلی پلاستیکی: 10 مزیتی که در مورد صندلی های پلاستیکی نمی دانستید

مزایای صندلی پلاستیکی: ۱۰ مزیتی که در مورد صندلی های پلاستیکی نمی دانستید

همین طور که همیشه می خواهیم از این ساعت به بعد در زندگی مان پر از امید و انرژی مثبت باشد، وقت آن است که صندلی های ناراحت قدیمی را با صندلیهای پلاستیکی جالب و زیبا جایگزین کنیم بدون این که هزینه ای اضافی پرداخت کرده باشیم. بهترین وقت دور ریخته صندلی های کهنه با صندلی های جدید و زیبا همین الآن است. اما یک قولی ما به شما می دهیم: در این مقاله، ما شما را متقاعد می کنیم که این صندلی ها بهترین گزینه برای شما به لحاظ ظاهر، راحتی و دوام است و این مطلب به شما کمک می کند که بهترین صندلی پلاستیکی را بر حسب نیاز و بودجه خود تهیه کنید. در این مطلب با مزایای صندلی پلاستیکی آشنا می شوید.

مزایای صندلی پلاستیکی: چرا صندلیهای پلاستیکی انتخاب عاقلانه ای اند؟

قبل از این که ما در مورد گامهای خرید صندلی پلاستیکی صحبت کنیم، بگذارید این اسطوره را بشکنیم که صندلیهای پلاستیکی برای شما بد هستند و برای این کار ما دلایل عملی و منطقی داریم. بیایید با چند مزیت قطعی صندلیهای پلاستیکی نسبت به صندلیهایی از جنسهای دیگر شروع کنیم.

مزایای صندلی پلاستیکی

  1. ارزانی

صندلی های پلاستیکی واقعاً به صرفه هستند. در مقایسه با صندلیهای چوبی یا فلزی، آنها خیلی ارزانتر هستند. با این حال، قیمت پایید نشانی از کیفیت این صندلیها نیست. این صندلیها به شکل عمده تولید می شوند و هزینه تولید پایینتری دارند. اگر می خواهید کل خانه خود را تعویض دکوراسیون کنید می توانید صندلیهای پلاستیکی خیلی مرغوب را با قیمتی مناسب بدون واسطه تهیه کنید.

  1. دوام

دوام پلاستیک معروف است. نه تنها آن برای همیشه دوام دارد، بلکه اگر به خوبی از آن نگهداری شود، برای مدت طولانی ای جدید و نو به نظر می رسد. پلاستیکها طبیعتاً مصالح ایستایی هستند. آنها عموماً نسبت به عناصر خارجی و تغییرات آب و هوایی غیرواکنشگرا هستند. لذا عمر طولانی ای دارند.

اگر باور نمی کنید، پس نظرات مشتریان اخیر آستیاگ را بررسی کنید. آن داستان مشتریان آستیاگ و صندلیهای پلاستیکی است که آنها خریده بودند.

بیشتر بخوانید: سطل زباله پلاستیکی یا فلزی: کدام بهتر است؟

 

 

  1. طراحی متنوع

پلاستیک ماده ای بسیار شکلپذیر است. آن می تواند به شکلهای مختلفی قالب ریزی شود. لذا آن بسیار منعطف است. صندلیهای پلاستیکی مدرن طراحی جذابی دارند که مطابق طبع بسیاری از مخاطبان است که به دنبال مبلمان ارزان، مدرن و جذاب هستند.

  1. تنوع رنگ

در مقایسه با دیگر مواد ساخت صندلی، صندلیهای پلاستیکی معمولاً در رنگهای مختلفی هستند. آنها را می توان با تقریباً هر رنگی تولید کرد. رنگهای جذاب جلوه ای عالی به طراحی می دهند و مجموعه ای از رنگها را به دکور شما می افزایند.

 

  1. راحتی

این صندلیها سه چیز را با هم قول می  دهند: کاربرد، زیبایی و راحتی. با این که جذاب هستند ولی صندلیهای پلاستیکی خیلی راحت هستند و بهترین انتخاب برای کمر و حالت نشستن شما هستند. آنها خیلی بهتر از صندلیهای رویه کوبی شده هستند!

 

  1. سبک و قابل حمل

اینها سبکترین صندلی ها هستند. صندلیهای چوبی یا فلزی می توانند خیلی سنگین باشند.

لذا این صندلیهای سنگین جابجاییشان سخت است در حالی که حمل صندلیهای پلاستیکی آسان است. می توانید مبلهای پلاستیکی را سریع هر جایی ببرید. آنها به راحتی روی هم سوار می شوند، که همین امر حمل آنها را بیشتر تسهیل می کند.

 

بیشتر بخوانید: چگونه بهترین سطل زباله را انتخاب کنیم؟

7. مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی

پلاستیک یک ماده غیرواکنشی است. آنها به سادگی فرسوده نمی شود مگر در معرض اسیدهای قوی قرار بگیرد. باران، رطوبت یا هر عامل خارجی دیگر اثر چندانی روی صندلیهای پلاستیکی شما ندارد.

  1. چند منظورگی

اگر شما مجموعه از صندلیهای پلاستیکی برای خانه خود بخرید، زیبایی آنها می تواند برای اتاق غذاخوری، نشیمن یا حتی پاسیو مناسب باشد. آنها با هر سبک دکوری ای جور در می آیند! می توانید از همان صندلی برای کارتان برای چند ساعت استفاده کنید و در زمان نوشیدن چایی آرمیده باشید.

  1. محیط زیست

پلاستیک آوازه بدی دارد. وقتی شما در مورد گرمایش جهانی یا آلودگی می شنوید، فوراً به یاد پلاستیک می افتید. تا اندازه ای این موضوع درست است، اما در مورد مبلمان و صندلی پلاستیکی. صندلیهای پلاستیکی که شما الأن در بازار می یابید تقریباً همه 100 درصد قابل بازیافت هستند.

از این رو آنها برای محیط زیست بهتر از مبلمان چوبی هستند. برای ساخت یک صندلی چوبی، چند درخت باید قطع شود! تصور کنید که به شکل عمده چنین اتفاقی می افتد! اگر دغدغه محیط زیست دارید باید به صندلیهای پلاستیکی نگاه کنید.

  1. نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند

صندلی های چوبی یا فلزی درخشش خود را از دست می دهند و دائماً فرسوده می شوند. باید برای نگهداری آنها دائماً کارهایی کندی تا آنها را زیبا نگه دارید. باید آنها را جلا دهید یا گهگاه آنها را رنگ کنید. در مورد پلاستیک، دیگر این مسائل را نخواهید داشت. پلاستیک به مراقبت خیلی کمی نیازد دارد و می تواند بدون کمترین توجهی دهه ها دوام داشته باشد.

خط تولید سطل  زباله پلاستیکی راه اندازی شد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *