سطل زباله

بهترین سطل زباله چیست ؟

بهترین سطل زباله

بهترین سطل زباله چیست ؟

سطل زباله که با عنوان سطل آشغال نیز شناخته می شود , وسیله ای است که انواع زباله ها و ضایعات درون ان ریخته می شود با استفاده از سطل زباله محیط از آلودگی حفظ می شود ؛ جنس و متریال به کاررفته در ساخت سطل زباله از پلاستیک ویا فلز است این وسیله با توجه به کاربرد در ابعاد و مدل های مختلف ساخته شده و اینکه بهترین سطل زباله کدام است هم بستگی به کاربرد آن دارد . آستیاگ فروشگاه اینترنتی سطل زباله های مدرن پدالدار ، چرخدار ،  سطل زباله های مکانیزه و گودبین  با متریال پلاستیک ، استیل و گالوانیزه در خدمت شماست . برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با : 

  • بهترین سطل زباله برای آشپزخانه چیست ؟
  • بهترین سطل های زباله برای دستشویی و حمام چیست ؟
  • بهترین سطل های زباله برای اداره چیست ؟
  • بهترین سطل های زباله برای کارخانه چیست ؟
  • بهترین سطل های زباله پارکی چیست ؟
فروشگاه مرکزی سطل زباله پلاستیکی کجاست  ؟
بهترین سطل زباله

بهترین سطل زباله برای آشپزخانه چیست ؟

سطل زباله آشپزخانه یکی از مهم ترین لوازم بهداشتی هر خانه محسوب می شود ؛ سطل های زباله آشپزخانه به سه دسته کوچک , متوسط و بزرگ تقسیم می شوند و از لحاظ جنس نیز در دو دسته پلاستیکی و استیل قرار میگیرند ؛ بهترین سطل زباله آشپزخانه را می توان با توجه به فضای محل نصب , میزان مصرف و بودجه تهیه نمود .

انواع سطل زباله مناسب آشپزخانه :

سطل زباله های کابینتی :

 یکی از بهترین سطل زباله ها برای آشپزخانه ها سطل زباله های کابینتی است که از دید پنهان مانده و همین امر نیز موجب زیبایی بیشتر آشپزخانه می شود حفظ بهداشت و جلوگیری از بوی نامطبوع و امکان تفکیک زباله در سطل چند مخزنه نیز از دیگر ویژگی های سطل زباله داخل کابینتی محسوب می شود .

سطل زباله های پدالی :

داشتن پدال در این نوع موجب سهولت در استفاده از آن می شود پدال ها زیر سطل زباله قرار گرفته و با قرار گرفتن پا بر روی آن درب به آسانی باز و بسته می شود .

سطل زباله هایی شیک و دکوری :

 اگر به مدل های شیک و فانتزی علاقه مند هستید سطل زباله های فلزی به خصوص مسی و استیل می تواند انتخاب مناسب برای شما باشد زیرا هیچ وقت قدیمی نمی شوند .

بهترین سطل های زباله برای دستشویی و حمام چیست ؟

سطل زباله هایی که درون حمام یا دستشویی قرار میگیرند معمولا از نوع پدالی و از جنس پلاستیکی هستند این مدل بهترین سطل از لحاظ بهداشتی محسوب می شود زیرا این سطل ها دارای درب هستند و برای باز و بسته کردن درب آنها نیازی به استفاده از دست نیست و با کمی فشار پا بر روی پدال درب سطل باز می شود و از طرفی به دلیل اینکه در معرض رطوبت هستند بهتر است که از استیل استفاده نشود از طرفی این نوع دارای تنوع رنگی بوده و می توانید آن را با رنگ کاشی و سرویس دستشویی و حمام انتخاب کنید .

بهترین سطل های زباله برای اداره چیست ؟

به طور متوسط حدود 80 درصد زباله های ادارات قابل بازیافت هستند زیرا در ادارات کلی پرینت های کاغذی , ظرف های یکبار مصرف و..استفاده شده و به سطل انداخته می شود ؛ بهتر است سطل زباله نزدیک اتاق های کپی و پرینت و میز کارمندان باشد و مشخص شود که داخل هر نوع سطل چه نوع زباله ای ریخته شده و سطل مواد بازیافتی از بقیه سطل ها جدا شود ؛ آیا می دانید بهترین سطل زباله برای اداره چیست ؟

سطل زباله گالوانیزه ضخیم از  کجا بخرم ؟

سطل زباله اداری پدالی :

این نوع دارای پدال هستند و برای باز و بسته کردن درب آنها نیازی به استفاده از دست نیست ؛ سطل های زباله اداری معمولا از جنس استیل ساخته می شوند  از ویژگی های این سطل ها می توان به قابلیت جداسازی مخزن اشاره کرد که شست و شوی آن را راحت می کند .

سطل زباله اداری توری فلزی :

سطل زباله اداری توری معروف به سطل زیر میزی مناسب برای استفاده در محیط های اداری می باشند رنگ های این سطل معمولا مشکی و سفید و ارتفاع آن 30 سانتی متر است .این سطل در زیر میز کارمند قرار گرفته هم راحتی کارمند را فراهم می کند و هم از لحاظ ظاهر در دید مشتری نیست .

سطل زباله لیوان یکبار مصرف :

این سطل مخصوص لیوان یکبار مصرف ساخته شده ودارای بدنه استیل بوده که در برابر پاشش آب دچار زنگ زدگی نمی شود این سطل ها معمولا قابیلت قرارگیری لیوان های یکبار مصرف تا 100 عدد و لیوان های کاغذی تا 80 عدد را دارا می باشد .

بهترین سطل های زباله برای کارخانه چیست ؟

زباله های تولید شده در کارخانه ها معمولا در قطعات بزرگ و مقادیر زیاد تولید می شوند , بهترین سطل زباله برای کارخانه باید اندازه و ویژگی های آن پاسخگوی محیط های تجاری و صنعتی باشد ؛این نوع به صورت درب دار و بدون درب و برای سهولت رد حرکت به صورت چرخدار تولید می شوند ؛ سطل زباله های مورد استفاده در کاخانجات و مراکز صنعتی از جنس پلی اتیلن و یا فلز ساخته شده و ظرفیت آن معمولا 110 لیتری است .

بهترین سطل های  زباله پارکی چیست ؟

سطل زباله های پارکی مناسب پارک ها هستنداین نوع معمولا از جنس پلاستیک فشرده یا پلی اتیلن بوده و در مدل های مختلف تولید و استفاده می شود جنس فلزی این سطل ها نیز موجود است ؛ سطل زباله های پارکی از نوع  سطل زباله شهری کوچکتر می باشد اندازه بزرگ برای این کار خیلی استفاده ندارد ؛ سطل زباله های پارکی تولید شده از فلز نیز دارای مقاومت و دوام بیشتری نسبت به نوع پلاستیکی بوده , این نوع دارای پایه ای برای نگهداری می باشند و در ابعاد کوچک ساخته می شوند ظرفیت این سطل ها کم است و زود به زود باید تخلیه شوند سطل زباله های پارکی از لحاظ مدل در انواع پاندولی , چرخ دار , ثابت و سطل زباله های پارکی بازیافتی و.. ساخته می شوند.

خرید سطل زباله استیل مخصوص اداره جات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *